POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
o firmie
oferta
lokalizacja


Firma APPAL-DIESEL działa nieprzerwanie na rynku od 1982 roku, konsekwentnie specjalizując się w naprawie oraz serwisowaniu silników wysokoprężnych, a ściślej - pomp wtryskowych, wtryskiwaczy i sterowników. Tak znaczny staż w połączeniu z wiernością jednej branży stanowi najlepszą rękojmię jakości świadczonych usług.

Doświadczeni mechanicy o co najmniej kilkunastoletnim stażu pracy są w stanie nie tylko zdiagnozować przyczyny i zakres każdej niesprawności, ale także usunąć ją w relatywnie krótkim czasie, co dla Klientów zawodowo związanych z transportem, budownictwem czy rolnictwem ma znaczenie szczególne. Podobne oczekiwania dotyczą właścicieli warsztatów motoryzacyjnych kooperujących z Firmą. APPAL-DIESEL realizuje je z żelazną konsekwencją.

Godne podkreślenia są także konkurencyjne ceny świadczonych usług. Znaczna w tym zasługa racjonalizacji kosztów własnych, zwłaszcza działalności we własnym obiekcie oraz dysponowania wyłącznie własnym parkiem maszynowym i oprzyrządowaniem. Ten atut sprawia, że z oferty Firmy coraz częściej korzystają Klienci zainteresowani np. naprawami pogwarancyjnymi, znacznie tańszymi niż proponowane przez serwisy autoryzowane.

ZAPRASZAMY:
poniedziałki - piątki od 8.00 do 16.00
Straszyn k/Gdańska, ul. Ogrodowa 19
(mapka dojazdowa)
GSM 790 373 454, 727 394 667
e-mail: biuro@appal.netmot.pl